66 відгуків
TAPES.UA
+380 показати номер

Двокомпонентний клей 3M Scotch-Weld

Двокомпонентний клей, це клей на основі епоксидної смоли. Тобто є безпосередньо смола і окремо затверджувач. Обидва компоненти змішуються в певних пропорціях безпосередньо перед застосуванням. Різновиди структурного клею 3M Scotch Weld: двокомпонентний клей для металу
на основі епоксидної смоли
суперміцна клей для пластику
акриловий клей
Високоміцні, що не містять розчинників структурні (конструкційні) клеї 3М на основі епоксидних, поліуретанових та акрилових смол отверждаются і досягають структурної міцності при кімнатній температурі. Застосування Двокомпонентні структурні клеї 3М розроблялися для склеювання таких металів як сталь, алюміній, мідь і латунь; різних пластмас, таких як полікарбонат, ПВХ, GFK, ABS, PMMA, ПЕ і ПП, а також для скла, кераміки та дерева. Міцність з'єднання на зсув перевищує 7 МПа (або ж 1000 psi, фунтів на дюйм2).
Двухкомпонентный клей 3М Scotch Weld™ — это конструкционная прочность склеивания, часто превышающая прочность склеиваемых материалов. Упаковка в аппликатор смешивает компоненты и наносит точно по месту. В тех случаях, когда время отверждения не является важным фактором, а требования к прочности особенно высоки, применяются двухкомпонентные адгезивы Scotch Weld™. Для быстрого, удобного и безопасного нанесения адгезивы выпускаются в двойных картриджах и наносятся с помощью ручного аппликатора, смешиваясь в шнековой насадке (система 3М ЕРХ™). Такая система позволяет смешивать компоненты в точной пропорции, производить одновременную дозировку и нанесение, точно и аккуратно помещать адгезив на поверхность.